- Reklama -

Na Canucks se valí další pohromy

- Reklama -

Začátek aktuální sezóny je pro Vancouver stále horší a horší. Ve středu oznámil, že na listinu zraněných hráčů zapsal Brocka Boesera a Curtise Lazara.

Ze záložního týmu z AHL byli mezitím povoláni Sheldon Dries a William Lockwood.

Boeser vynechal pondělní zápas proti Carolině a původně se jeho nespecifikované zranění posuzovalo na denní bázi. V prvních pěti zápasech sezóny nasbíral čtyři asistence. Během tréninkového kempu podstoupil operaci ruky, ale stihl se zotavit před startem základní části.

Lazar v prvních sedmi kláních ročníku vstřelil jeden gól. Ani u něj tým nespecifikoval druh zranění, absentovat by měl ale tři až čtyři týdny.

- Reklama -

Vancouver, který v této sezóně ještě nevyhrál, v pondělí informoval, že obránci Quinn Hughes a Travis Detmott vynechají několik týdnů.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -