- Reklama -

Nadace Jakuba Voráčka uspořádá charitativní fotbalový turnaj HOKEJKY PRO KLUKA PUKA 2017

- Reklama -

V sobotu 24. června 2017 se v Mikulově (areál FC Pálava) uskuteční charitativní fotbalový turnaj ve prospěch Nadace Jakuba Voráčka. Záštitu akce převzal starosta města Mikulov, Rostislav Koštial.


Sledujte NHLnews také na Facebooku a Twitteru.


Přidejte se ke sportovním hvězdám a dalším osobnostem, přijďte si užít skvělý den s celou rodinou a podpořit tak lidi s roztroušenou sklerózou! Turnajem provede Karolína Gudasová, zápasy týmů bude komentovat Pavel Nečas. Brány areálu se otevřou v 10 hodin, ve 12 hodin odstartují bubny TAM TAM BATUCADA na hřišti FC Pálava první ze zápasů čtyř týmů:
Tým Nadace Jakuba Voráčka (hráči NHL)
Zlatý tým (hokejové legendy)
Real Top Praha (kulturní a sportovní osobnosti)
Zbrojovka Brno (současní i legendární hráči klubu)
Účast přislíbili například Jakub Voráček, Dominik Hašek, David Pastrňák, Michal Neuvirth, Petr Nedvěd, Tomáš Ujfaluši, Jiří Tlustý, Petr Švancara, Radek Smoleňák, Libor Procházka, Jiří Jarošík, Jaroslav Balaštík, Ondřej Pavelec, Michal Kempný, Jan Koukal, Martin Fenin, Marek Jankulovski, Jaromír Látal, Zdeněk Eichman, Petr Tatíček, František Ptáček, Marek Heinz, Jan Hruška, Vojtěch Němec, Josef Hron, Daniel Břežný, Vladimír Michal, Petr Maléř, Zdeněk Cihlář, Pavel Slezák, David Sural, Richard Dostálek, Svatopluk Habanec, Zdeněk Valnoha, Libor Došek, Petr Došek, Pavel Šustr, Petr Koukal, David Suchařípa, Vlastimil Vidlička, Jaromír Bosák, Radek Bejbl, Jakub Štáfek, Leoš Noha, Jan Rajnoch, Vojtěch Nouzák, Jakub Štefek, Daniel Prudil a mnoho dalších.
„Já se nejvíc těším na fotbalový umění Ondry Pavelce. Má docela dobrou levačku, ale běhat neumí a jak má ty „ikska“ od těch betonů, tak je sranda na něj koukat, když někoho honí“, směje se Jakub Voráček a dodává „jinak se ale moc těším na lidi, kteří nás přijdou podpořit a přispějí na konto nadace, už teď nám píší na facebook a posílají i fotky vstupenek z předprodeje. Doufám, že jich přijde co nejvíc, protože na hřišti nastoupí spousta osobností“.
„Je pro mě důležité, že se tam sejdou lidé, kteří chtějí podpořit lidi s roztroušenou sklerózou, ať hráči, miss, které prodávají tombolu, nebo lidé, kteří přijdou fandit. Je skvělé, že se lidi na charitativní akci pobaví a zároveň se něco o RS dozvědí a zamyslí se nad tím, že jsou tady lidé, kteří nemají v životě tolik štěstí. Už vloni byla na akci neopakovatelná pozitivní atmosféra a věříme, že letos to bude v půvabném Mikulově ještě lepší“, doplňuje Jakuba sestra Petra Klausová.
V průběhu turnaje budou probíhat autogramiády hráčů, pro vaše děti jsou po celý den připraveny sportovní soutěže o ceny, chybět nebude ani prezentace integrovaného záchranného systému a máte šanci vyhrát jedinečné ceny v tombole, kterou i letos budou po celý den prodávat krásné vítězky soutěže Česká Miss. Veškeré příjmy ze vstupného a z prodeje tomboly jsou darem na konto veřejné sbírky Nadace Jakuba Voráčka. Přispět můžete také zakoupením předmětů s Klukem Pukem, symbolem nadace.
Po ukončení turnaje si můžete užít chill out s DJ SCHAFFF.
Více informací a předprodej na www.hokejkyproklukapuka.cz

- Reklama -
Martin Hrubý
Narozen v roce 1971. NHL sleduji od začátku 80. let, redaktorem od roku 2000. Spoluzakladatel webového serveru NHL.cz. Největší hokejový zážitek - návštěva zápasů NHL, v nichž nastoupilo dohromady osm členů slavné dynastie Edmontonu Oilers z osmdesátých let minulého století včetně Waynea Gretzkyho, Granta Fuhra, Glenna Andersona nebo Craiga MacTavishe, jenž jako vůbec poslední hráč v historii NHL hrál bez helmy.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -