- Reklama -

Není to fér, prosí GM Devils o přístup k hráčům

- Reklama -

Generální manažer New Jersey Tom Fitzgerald bude prosit NHL, aby umožnila týmům bez play-off strávit nějaký čas se svými hráči během mimosezónního období. To by totiž pro ně mohlo být mimořádně dlouhé.
„Máme velkou chuť jít za ligou a požádat ji o povolení mít alespoň nějaké kontakty s našimi hráči,“ cituje Fitzgeralda reportérka Amanda Steinová.
„Mohly by to být minikempy, nováčkovské kempy či turnaj nováčků…Možná by se mužstva z Východu dala dokupy a všichni bychom měli chuť na nějakou formu turnaje.“
Spolu s Devils nepostoupili do rozšířeného play-off také Senators, Red Wings, Sabres, Ducks, Kings a Sharks.
Neúspěšné mančafty přitom spojují obavy z dlouhé pauzy a vypadnutí z formy.
„Určitě tam od nás bude tlak minimálně na to, abychom byli schopní pracovat s našimi hráči v kratším horizontu. Všichni věříme, že by nebylo spravedlivé, pokud bychom byli devět měsíců bez kontaktu s našimi hokejisty,“ dodal Fitzgerald.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -