- Reklama -

Neskromný Larkin. Požaduje více než devět miliónů ročně

- Reklama -

Kapitán Detroitu Dylan Larkin je v posledním roce své smlouvy a v létě se může stát nechráněným volným hráčem. Tomu by se Red Wings rádi vyhnuli. Nebude to však levné.

26letý útočník aktuálně zatěžuje platový strop sumou 6,1 mil. dolarů a podle Pierra LeBruna ze stanice TSN by si chtěl při své nové smlouvě výrazně polepšit.

LeBrun tvrdí, že plánem Larkinových zástupců je vyjednat kontrakt s podobným ročním platem, jaký nedávno podepsal Mathew Barzal s Islanders. Ten si ročně přijde na 9,15 mil. dolarů.

Larkin se nechal slyšet, že chce zůstat v Detroitu, i navzdory tomu jej někteří insideři doporučují sledovat v souvislosti s jeho výměnou. Na přestupovém trhu ani na trhu s volnými hráči by nouze o jeho služby nebyla.

- Reklama -

Larkin odehrál v minulé sezóně 71 zápasů, ve kterých vstřelil 31 branek a nasbíral 69 bodů. V kariéře odehrál 504 duelů se ziskem 147 gólů a 358 bodů. Celou ji strávil v Detroitu, který jej draftoval v roce 2014 z 15. místa.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -