- Reklama -

NHL nechce, aby hrály týmy ve svém domácím prostředí

- Reklama -

Východní a Západní konference by si měly během letošního play-off prohodit svá působiště. Co to znamená v praxi?
„Liga preferuje variantu, aby tým nehrál ve své domovské aréně,“ uvedl Bob McKenzie ve svém pořadu Insider Tracking. „Takže pokud bude Las Vegas jedno z hostitelských měst, Golden Knights budou hrát v druhé pořadatelské metropoli. Tohle pojetí zatím NHL preferuje.“

HOKEJOVÁ BOMBA: Roušky NHL za pár kaček!

Tenhle krok by měl zabránit tomu, aby měl jakýkoliv celek výhodu pravého domácího prostředí.
McKenzie poznamenal, že mezi favority na zisk pořadatelství jsou stále Toronto, Edmonton, Vancouver a Las Vegas (o Vegas čtěte více ZDE). Novinář nespecifikoval, zda vedení ligy stále uvažuje o Chicagu, Columbusu, Dallasu, Los Angeles, Minneapolis-St. Paul a Pittsburghu, tedy městech, která bývala zmiňována už dříve.
Podle Johna Katsilometera z deníku Review-Journal zveřejní NHL hostitelské metropole 22. června.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -