- Reklama -

Noční můra v Chicagu

- Reklama -

Blackhawks ohlásili o Vánocích těžké ztráty.
Zadáci Brent Seabrook a Calvin de Haan byli umístěni s pochroumanými rameny na listinu dlouhodobě zraněných hráčů a vynechají zbytek sezóny. Prvně jmenovaného k tomu čekají v lednu a únoru operace obou kyčlí.


34letý Seabrook, který zmeškal poslední čtyři utkání, se potýká rok co rok s menším ice timem. V tomto ročníku naskočil do 32 utkání, v nichž nasbíral čtyři body.
Z jeho současného kontraktu s cap hitem 6,875 mil. dolarů mu však stále zbývají čtyři a půl roku.
O šest let mladší de Haan byl do Chicaga vytrejdován v červnu a zastával u Jestřábů klíčovou roli v oslabeních. Ve 29 duelech zaznamenal šest bodů a s 93 hity a 73 blokovanými střelami vede týmové statistiky.
Klub také oznámil, že mimo hru bude tři týdny vinou problémů s kotníkem útočník Brandon Saad. Ten odehrál v aktuální sezóně 36 utkání se ziskem 19 bodů.
Zdravotní pohroma přichází za situace, kdy se Blackhawks nachází na posledním místě Centrální divize. V předvánočním souboji s Devils navíc schytali debakl 1:7.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -