- Reklama -

Detroitské dresy pro Stadium Series budete milovat nebo nenávidět

- Reklama -

Detroit představil dresy pro únorové venkovní klání proti Avalanche. A už teď je jisté, že si sváteční trikoty najdou kromě příznivců i skalní odpůrce.
Red Wings se na Coors Field představí v červených dresech, kterými prostupuje diagonální bílý pás. Tomu dominuje klubové logo vytvořené speciálně pro tuto událost. A právě upozadění tradičního detroitského křídla je pro mnoho fanoušků těžko stravitelné.
Letopočet 1926 umístěný na vnitřní straně límce odkazuje na zrod klubu.


Colorado naopak vyrukuje ve světlých dresech s výrazným písmenem „C“ na hrudi. Avs se svými dresy pochlubili již v září.


Zápas Stadium Series mezi Red Wings a Avalanche se uskuteční 27 .února v Denveru na stadionu baseballového celku Colorado Rockies.


- Reklama -

Jak se vám dresy líbí? Podělte se o svůj názor do komentářů.


 

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -