- Reklama -

Ovečkin: Liga je na Wilsona příliš přísná

- Reklama -

Kapitán Washingtonu Alex Ovečkin je přesvědčen, že Oddělení hráčské bezpečnosti NHL bylo na jeho parťáka Toma Wilsona příliš tvrdé.

Wilson dostal sedmizápasovou suspendaci za zákrok na obránce Bostonu Brandona Carla z pátečního zápasu (video ZDE). Ovečkin označil trest „tak trochu vtipem“.

„Myslím si, že když hrajete hokej, tak na něj musíte být připraveni a musíte si být vědomi toho, kdo je na ledě,“ dodala ruská superstar.

Carlo musel být po zákroku hospitalizován. Z nemocnice byl ale již propuštěn. Jeho absence by přesto měla být delšího charakteru.

- Reklama -

Ovečkinova slova přichází krátce poté, co sám dostal pokutu 5 000 dolarů za píchnutí do slabin bostonského útočníka Trent Frederica.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -