- Reklama -

Ovečkin s dalším prvenstvím. Obdržel cenu, kterou hráč NHL ještě nezískal

- Reklama -

Fanshop týmu
Alex Ovečkin má za sebou mimořádně vydařenou sezónu, kterou korunoval vítězstvím ve Stanley Cupu. Jako kapitán Washingtonu Capitals se nyní dočkal i prestižního ocenění ESPYs, které před ním ještě žádný hokejista nezískal.
Ruský útočník se stal podle diváků amerických stanic ABC a ESPN nejlepším mužským sportovcem roku, přičemž porazil i nominované hvězdy konkurenčních lig Jamese Hardena (NBA), Joseho Altueho (MLB) či Toma Bradyho (NFL).
BUDE VÁS ZAJÍMAT: Trump dal Putinovi dárek s motivem NHL


Trofej v minulosti končila především v rukou hráčů NBA a Američanů. Ovečkin je po německém basketbalistovi Dirku Nowitzkému teprve druhým oceněným, který nepochází ze Spojených států.

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ PRO NAŠE ČTENÁŘE: KLIKNĚTE ZDE

Titulní foto: Icon Sportswire

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -