- Reklama -

Palát pomohl dvěma body k výhře Lightning

Dallas 2:5 Tampa Bay (1:2, 0:3, 1:0)

- Reklama -

stav série 2:1 pro Tampu Bay
Branky a nahrávky: 12. Dickinson (Hintz), 47. Heiskanen (Pavelski, Cogliano) – 6. Kučerov, 7. Stamkos (Hedman, Rutta), 21. Hedman (Cirelli, Palát), 33. B. Point (Kučerov, Hedman), 39. Palát (B. Point, Shattenkirk)
Československá stopa v utkání:
Andrej Sekera (DAL) 0+0, 0 střel, čas na ledě 17:00
Ondřej Palát (TBL) 1+1, 3 střely, čas na ledě 15:49
Jan Rutta (TBL) 0+1, 1 střela, čas na ledě 11:33
Erik Černák (TBL) 0+0, 2 střely, čas na ledě 17:50
Tři hvězdy utkání:
1. Victor Hedman (TBL) 1+2
2. Brayden Point (TBL) 1+1
3. Nikita Kučerov (TBL) 1+1
Dallas Stars: Chudobin (41. Oettinger) – J. Klingberg (A), Lindell (A), Heiskanen, Oleksiak, Hanley, Sekera – Radulov, Seguin, Ja. Benn (C) – Gurjanov, Pavelski, Janmark – Perry, Hintz, Kiviranta – Caamano, Dickinson, Cogliano.

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (McElhinney) – Rutta, Hedman (A), Shattenkirk, McDonagh (A), Černák, Sergačjov – Kučerov, B. Point, Palát – T. Johnson, Cirelli, Killorn – Coleman, Gourde, Goodrow – Stamkos (C), Paquette, Maroon.
- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -