- Reklama -

Palát přispěl gólem k debaklu Isles

Tampa Bay 8:2 Islanders (3:1, 2:0, 3:1)

- Reklama -

Branky a nahrávky: 2. B. Point (Coleman, L. Schenn), 9. Hedman (B. Point, Kučerov), 11. McDonagh (Kučerov, Sergačjov), 25. Gourde (Maroon, Shattenkirk), 34. B. Point (Hedman, Kučerov), 46. Kučerov (B. Point, Shattenkirk), 50. Palát (B. Point, Kučerov), 54. Gourde (Shattenkirk, Hedman) – 5. Eberle (Lee, Barzal), 49. Leddy (Lee, Eberle)
Československá stopa v utkání
Erik Černák (TBL) 0+0, žádná střela, čas na ledě: 14:39
Ondřej Palát (TBL) 1+0, 2 střely, čas na ledě: 15:34

Tři hvězdy utkání
1. Brayden Point (TBL) 2+3
2. Nikita Kučerov (TBL) 1+4
3. Victor Hedman (TBL) 1+2

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (McElhinney) – Bogosian, Hedman (A), Černák, McDonagh (A), Shattenkirk, Sergačjov, L. Schenn – Kučerov, B. Point, Palát – T. Johnson, Cirelli, Killorn (A) – Coleman, Gourde, Goodrow – Paquette, Maroon.

New York Islanders: Greiss (11. Varlamov) – Pulock, Pelech, Mayfield, D. Toews, A. Greene, Leddy – Eberle, Barzal, Lee (C) – Jo. Bailey (A), B. Nelson, Beauvillier – Johnston, Pageau, Brassard – Clutterbuck (A), Cizikas, M. Martin.
- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -