- Reklama -

Pastrňák vynechá úvod sezóny

- Reklama -

Bruins vyjeli v pondělí na led bez hvězdného forvarda Davida Pastrňáka. Další klíčový útočník Brad Marchand na něm nechyběl.

Kouč Bruce Cassidy potvrdil, že český útočník bude na startu ročníku chybět poté, co v září podstoupil operaci bederního kloubu. Marchand podstoupil v říjnu operaci kýly, úvod sezóny ale stihne.

„Plánuju to. To je můj cíl. Nechci vynechat ani jeden zápas. Každé utkání, hlavně v takovéto krátké sezóně, je velmi důležité,“ uvedl Marchand, jehož příští sezóna bude jeho 12. v NHL. V minulém roce byl s 87 body druhým nejproduktivnějším hráčem Bostonu. Více bodů – 95 – nasbíral jen Pastrňák.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -