- Reklama -

Peklo má za sebou, nyní čeká Hertla dřina

- Reklama -

Útočník Sharks Tomáš Hertl absolvoval v pondělí operaci levého kolene. Klub stále předpokládá, že 26letý rodák z Prahy bude připravený pro tréninkový kemp.
Hertl si natrhnul postranní vaziva v zápase proti Vancouveru z 29. ledna. V tomto ročníku si už nezahraje.
Fanda NHL
„Včera jsme si psali a ukázal mi snímky kolene a operace,“ řekl ve čtvrtek novinářům trenér Bob Boughner. „Už si tím prošel v minulosti. Myslím si, že to nejhorší je za ním. Teď jej čeká těžká práce v podobě rehabilitace.“
Hertl už má za sebou tři operace kolena, avšak v prvních dvou případech se jednalo o pravou nohu.
Hertl, který reprezentoval Sharks na lednovém All-Star víkendu, naskočil v aktuální sezoně do 48 duelů, v nichž zaznamenal 36 bodů za 16 branek a 20 asistencí. Do Utkání hvězd byl nominován poté, co kvůli zranění vypadl kapitán San Jose Logan Couture.
Sharks se tak musí na dlouhou sobu obejít bez prvního i druhého centra.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -