- Reklama -

Pietrangelo patří Vegas!

- Reklama -

Golden Knights získali jednoho z nejcennějších volných hráčů v NHL, kanadského obránce Alexe Pietrangela. S kapitánem vítězů Stanley Cupu z roku 2019 Blues podepsali sedmiletý kontrakt na 61,6 milionu dolarů.
Aby k transakci mohlo dojít, muselo Vegas vytrejdovat obránce Natea Schmidta do Vancouveru za volbu ve třetím kole draftu 2022.Třicetiletý Pietrangelo strávil v St. Louis celou dosavadní dvanáctiletou kariéru v NHL. Za Blues odehrál 758 zápasů s bilancí 109 branek a 341 asistencí. V uplynulé sezóně si v 70 kláních připsal 52 bodů.
Podle kanadské televize TSN má Pietrangelo ve smlouvě s Vegas klauzuli, na základě níž nemůže být bez svého souhlasu vyměněn. Na této podmínce také údajně ztroskotala jeho jednání o novém kontraktu se St. Louis.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -