- Reklama -

Plánují Yotes zásadní loučení?

- Reklama -

Arizona bude vypadat v příští sezóně jinak a s největší pravděpodobností nebude zpět Taylor Hall. Zákulisní zvěsti k tomu přidávají i odchod kapitána Olivera Ekman-Larsona.
Elliotte Friedman ze stanice Sportsnet tvrdí, že hvězdný zadák je jedním z hráčů, jehož jméno se aktuálně spojuje s odchodem z Arizony.
„Je jejich kapitán a má dlouhodobý kontrakt…Má klauzuli o nevyměnitelnosti. Bude záležet na tom, co bude chtít majitel a co si o tom bude myslet nový generální manažer. Bylo mně řečeno, že zde bude co sledovat,“ uvedl insider.
Z výčtu výše je patrné, že je Ekman-Larson v dobré výchozí pozici a o svém trejdu bude moci do určité míry sám rozhodnout.
29letý Švéd byl šestým hráčem draftu 2009 a doposud strávil celou kariéru v Glendale. Kapitánské „céčko“ nosí od ročníku 2018/19. V uplynulé sezóně naskočil do 66 utkání, v nichž získal 30 bodů (9+21).

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -