- Reklama -

Preds chtějí prodloužit smlouvy se dvěma oporami

- Reklama -

Obránce Mattias Ekhölm a útočník Filip Forsberg se mohou stát po příští sezóně nechráněnými volnými hráči. Generální manažer Predators David Poile je však otevřený jejich setrvání v mužstvu.

Ekhölm byl v tomto ročníku častým subjektem spekulací o možné výměně, Poile se jej ale podle všeho nehodlá vzdát.

„Jeho jméno se často vzpomínalo v souvislosti s výměnami apod. Moje následující konverzace s Mattiasem v tomto roce bude o jeho pocitech o tom, jak bude jeho budoucnost spjata s našim klubem a zda by tu rád zůstal déle,“ uvedl Poile.

Dalším klíčovým hráčem je Forsberg.

- Reklama -

„Měli bychom si sednout a zjistit, jak vidí svou budoucnost a zda tam bude prostor pro novou smlouvu,“ poznamenal Poile. „Bylo by velmi těžké jej nahradit. Myslím si, že právě vstoupil na vrchol své kariéry.“

30letý Ekhölm odehrál v tomto ročníku 37 zápasů, ve kterých zaznamenal pět branek a jednu asistenci. O čtyři roky mladší Forsberg naskočil do 34 duelů s bilancí 11 branek a 29 bodů.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -