- Reklama -

Price je opět zraněný

- Reklama -

Brankář Carey Price nastoupil v pondělí ke svému druhému zápasu po zranění, nakonec jej ale nedochytal. Po první třetině jej v bráně nahradil Jake Allen.

Price zastavil všech sedm střel a poté opustil duel s nespecifikovaným zraněním. Trenér Dominique Ducharme po utkání uvedl, že se jednalo o zranění horní části těla.

Zkušený gólman se dostal v první třetině do kontaktu s forvardem Edmonotnu Alexem Chiassonem. Více detailů ale není známo.

33letý Price předtím vynechal šest střetnutí pro zranění dolní části těla. V tomto ročníku absolvoval 24 startů a kryl 90 procent střel.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -