- Reklama -

Přijde NHL o celou příští sezónu?

- Reklama -

Cílem NHL je odstartovat nový ročník 1. ledna 2020. Craig Button za stanice TSN si však dokáže představit i zrušení sezóny.

Známý insider uvedl, že NHL nemá zdaleka tak lukrativní televizní dohodu, která by vykompenzovala absenci fanoušků v arénách. Soutěž tak zvažuje celý ročník přesunout, pokud by se hráči nevzdali části svého platu.

Button taktéž tvrdí, že když se vyjednávala nová kolektivní smlouva, tak se počítalo s fandy na stadiónech. Bez nich by bylo potřebné udělat další směny.

„NHL není jako NFL a NBA, které získávají z televizních zpráv významný zdroj příjmu, jež dokáže pokrýt náklady natolik, že si mohou dovolit hrát bez diváků,“ uvedl žurnalista.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -