- Reklama -

Přišel, viděl, zvítězil. Stamkos má za sebou hvězdný večer

- Reklama -

Steven Stamkos se ve třetím zápase finále proti Dallasu vrátil do sestavy. Hvězdný forvard Bolts nehrál od 25. února pro potíže s břišním svalstvem, v dohrávce jej pak limitovalo zranění dolní části těla.
Během utkání sice odehrál jen necelé tři minuty, ale hned ze své první střely skóroval, aby zvýšil vedení na 2:0 a pomohl k výhře 5:2.
„Bylo úžasné sdílet to s mými spoluhráči. Vyžádalo si to hodně tvrdé práce,“ řekl Stamkos. „Byl jsem rád součástí takto důležité výhry. Už jen to, že jsem byl schopný se vrátit do zápasu a mít na něj vliv. Ještě před měsícem jsem si myslel, že to bude nemožné.“
Kapitán Tampy Bay dostal šanci ve čtvrtém útoku po boku Cedrica Paquettea a Pata Maroona.
„Uvidíme, jak to bude dál, ale jsem mimořádně šťastný už jen z toho, že jsem mohl být s chlapci na ledě, sedět s nimi na střídačce a že jsem mohl pomoci k výhře,“ poznamenal Stamkos, který byl v základní části druhým nejproduktivnějším hráčem týmu.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -