- Reklama -

Rangers podepsali novou smlouvu s někdejší draftovou dvojkou

- Reklama -

Rangers ve čtvrtek oznámili, že se dohodli na nové roční smlouvě s útočníkem Kaapem Kakkem, ze kterého se mohl stát v létě chráněný volný hráč.

Hokejista si vydělá 2,4 mil. dolarů.

Kakko odehrál v této sezóně 61 zápasů, ve kterých zaznamenal 13 branek a šest asistencí. V 15 střetnutích play-off přidal gól a asistenci.

23letý Fin, který byl dvojkou draftu 2019, má za sebou rovných 300 utkání NHL, ve kterých vsítil 57 gólů a nasbíral dohromady 117 bodů. Ve 44 duelech play-off zaregistroval čtyři branky a pět přihrávek.

- Reklama -

Rangers z klíčových potenciálně chráněných volných hráčů zůstávají bez smlouvy ještě obránci Ryan Lindgren a Braden Schneider.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -