- Reklama -

Rangers se podařily husarské kousky

- Reklama -

Rangers si v úterý poradili s Winnipegem 3:0, aby popáté ve své historii dosáhli na metu 50 výher.

Rangers vyhráli 50 zápasů v jedné sezóně naposledy v ročníku 2014/15, když si vytvořili klubový rekord. Na jeho vyrovnání či překonání mají ještě pět střetnutí. V této sezóně dosáhli této mety i Panthers, Avalanche a Maple Leafs.

Gerard Gallant se stal teprve druhým trenérem v historii newyorského celku, který dosáhl této mety ve svém prvním ročníku v týmu. Napodobil Mikea Keenana, který v ročníku 1993/94 dovedl tým k 52 vítězstvím.

Rangers však v úterý vzbudili pozornost i tím, že nekapitulovali už ve třetím zápase po sobě, což se jim naposledy podařili v únoru 1973. Gól neinkasovali už 180 minut a šest sekund.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -