- Reklama -

Reaves podepsal s Vegas novou smlouvu

- Reklama -

Golden Knights se dohodli s útočníkem Ryanem Reavesem na novém dvouletém kontraktu s průměrnou roční hodnotou 1,75 mil. dolarů.
Reaves, který patří k nejobávanějším mužům v lize, nasbíral v této sezóně 47 trestných minut a s 316 hity pak neměl v soutěži konkurenci. Kromě toho si připsal v 71 utkáních osm gólů a sedm asistencí.

HOKEJOVÁ BOMBA: Roušky NHL za pár kaček!


33letý Kanaďan se dostal do Nevady v únoru 2018, kdy jej vytrejdoval Pittsburgh spolu s volbou v draftu za Tobiase Lindberga.
Vegas má aktuálně pod platovým stropem k dispozici 8,875 miliónů, přičemž má většinu soupisky zajištěnou. Jedinými potenciálně nechráněnými volnými hráči jsou Robin Lehner, Jon Merrill a Tomáš Nosek. Chráněnými volnými hráči se pak mohou stát Chandler Stephenson a Nick Cousins.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -