- Reklama -

Sabres přišli o svého tvrďáka

- Reklama -

Útočník Buffala Zemgus Girgensons vynechá nadcházející ročník. Pro zranění zadního stehenního svalu musel podstoupit operaci, ze které se bude zotavovat šest měsíců.

27letý Lotyš přišel k újmě během pondělního modelového zápasu při snaze bodyčekovat.

„My všichni můžeme pociťovat díru, kterou za sebou Zemgus s jeho zraněním zanechá – ten charakter, pracovní morálka, úloha, kterou plní, z něj dělá unikátního hráče,“ uvedl hlavní kouč Ralph Krueger. „Vyzval jsem dneska zbytek mužstva, aby vystoupilo a společně tuto díru zalátali.“

Girgensons odehrál v minulé sezóně 69 utkání, ve kterých zaznamenal 19 bodů za 12 branek a sedm asistencí. Sabres vedl se 110 bodyčeky.

- Reklama -

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -