- Reklama -

Sborná má nového trenéra

- Reklama -

Novým koučem ruské hokejové reprezentace se stal Valerij Bragin. Na postě nahradil Alexeje Kudaševa, který tým vedl v sezóně 2019/20. Jeho asistenty budou Alexej Žamnov, Andrej Kozyrev a Alexander Bojkov. Gólmany bude mít na starost Rašit Davydov.
64letý Bragin vedl uplynulých deset let ruskou dvacítku, se kterou vybojoval sedm medailí z MS.


„Pod jeho rukama prošla spousta dnešních hvězd. Je to odborník, který se těší mezi hráči obrovskému respektu,“ kvituje volbu nového trenéra prezident ruského svazu Vladislav Treťjak.
„Stát se trenérem národního mužstva je nesmírnou ctí a zodpovědností. Velké díky patří vedení ruského hokeje, které mi projevilo důvěru,“ uvedl Bragin ve svém prohlášení.
Jeho pozici u juniorů převezme legendární útočník Igor Larionov.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -