- Reklama -

Seattle zlanařil legendu

- Reklama -

Historicky prvním generálním manažerem týmu NHL v Seattlu se stane někdejší špičkový útočník Ron Francis. Informaci jako první přinesl Geoff Baker z deníku Seattle Times.
56letý Kanaďan tuto pozici zastával v Carolině v letech 2014-2018, Hurricanes se ale pod ním ani jednou neprobojovali do play-off.
Baker tvrdí, že Francis byl pro nový klub až čtvrtým jménem v pořadí. Jeho nabídku údajně odmítli Ken Holland, Kelly McCrimmon i Steve Yzerman.
Francis má za sebou bohatou hráčskou kariéru. V NHL odehrál 1731 zápasů, v nichž nasbíral 1798 bodů (549+1249). Dvakrát se těšil ze Stanley Cupu.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -