- Reklama -

Senátory stíhá čínská chřipka

- Reklama -

Ottawa v sobotu oznámila, že má již druhého hráče pozitivně testovaného na COVID-19. Senators se stali prvním týmem slavné soutěže, který zásahla pandemie tzv. „čínské chřipky“.
O prvním případu klub informoval 17. března, přičemž zatím neuvedl jméno ani jednoho z postižených hokejistů.Podle ruského novináře Igora Eronka z deníku Sport-Express se úterní nález týkal obránce Nikity Zajceva. Mančaft ani NHL však zvěst nepotvrdily.
„Náš zdravotní tým aktivně hráče a personál monitoruje, přičemž se řídí řádnými a profesionálními pokyny, aby se ujistil o bezpečnosti a zdraví všech zaměstnanců a naší úžasné komunity,“ uvedl tým v sobotním tiskovém prohlášení.
U obou členů sestavy Sens má nemoc podle dosavadních informací mírný průběh.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -