- Reklama -

Sharks mají nového GM a k tomu přepsali historii

- Reklama -

Kevin Weekes ze stanice ESPN informuje, že novým generálním manažerem San Jose je někdejší útočník Mike Grier. Ten se tak stal prvním GM tmavé pleti ve více než stoleté historii NHL.

„Sharks vyměňují svého GM v úterý,“ poznamenal další insider Pierre LeBrun.

San Jose hledalo generálního manažera poté, co Doug Wilson v dubnu odstoupil po 19 letech ve funkci. Dočasně jej zastoupil Joe Will.

- Reklama -

Will v pátek oznámil, že hlavní trenér Bob Boughner, jeho asistenti John MacLean a John Madden v týmu končí. Nový trenérský sbor vyjmenuje až Grier.

47letý Grier je momentálně poradcem v týmu Rangers a předtím pracoval jako asistent trenéra v New Jersey a skaut v Chicagu.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -