- Reklama -

Sharks ovládli první finálový zápas, Bluesmanům nasázeli šest gólů

San Jose 6:3 St. Louis (2:1, 3:1, 1:1)

Stav série: 1:0

- Reklama -


Branky a nahrávky: 4. Couture (Nyquist, Meier), 12. Pavelski (Burns, E. Karlsson), 28. Labanc (J. Thornton), 31. Meier (Couture), 38. Meier (Vlasic, Nyquist), 58. Couture (Pavelski, E. Kane) – 10. Edmundson (Schwartz, Tarasenko), 29. R. O’Reilly (Perron, Blais), 54. Bozak(Maroon, Dunn)
Československá stopa v utkání:
Tomáš Hertl (SJS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 21:37

Tři hvězdy utkání:
1. Timo Meier (SJS) 2+1
2. Erik Karlsson (SJS) 0+1
3. Gustav Nyquist (SJS) 0+2

Diváci: 17 562
San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Burns, Vlasic, E. Karlsson, Dillon, Braun, J. Ryan – Nyquist, Couture (A), Meier – Pavelski (C), Hertl, E. Kane – Labanc, J. Thornton (A), Sörensen – M. Karlsson, Goodrow, Donskoi.

St. Louis Blues: Binnington (Allen) – Pietrangelo (C), Edmundson, Parayko, Bouwmeester, Bortuzzo, Dunn – Tarasenko (A), B. Schenn, Schwartz – Perron, R. O’Reilly, Blais – Thomas, Bozak, Maroon – Steen (A), Sundqvist, Barbašev.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -