- Reklama -

Sharks shání veterány. Zamluvili si Goodrowa

- Reklama -

Zkušený vítěz Stanley Cupu s Tampou Barclay Goodrow mění dres. Z waiver listu, kam jej zapsali New York Rangers, si ho vytáhli San Jose Sharks.

Už dříve se objevovaly zprávy, že Sharks a Rangers uvažují o takovéto výměně. Goodrow se Rangers nevyplatil z finančního hlediska, z jeho smlouvy mu stále zbývají 3 roky, každý za 3,64 milionu dolarů. Nyní se jim tento prostor díky Sharks uvolnil.

San Jose má za sebou ročník, na který budou chtít co nejdříve zapomenout. Goodrow se vrací do týmu, ve kterém svoji kariéru v NHL začínal v pozici zkušeného hráče, který má předat své znalosti perspektivním mladíkům.

Goodrow má však ve své smlouvě klauzuli o nevyměnitelnosti, podle které mohl sepsat seznam 15 klubů, do kterých si nepřeje být vyměněn. Sharks se na tomto listu údajně nachází. Rangers se tedy přes waiver list mohli této klauzuli vyhnout. Goodrow prý není z řešení celé situace nadšený.

- Reklama -

Goodrow s Sharks v 21 letech podepsal svůj první kontrakt v NHL. Po šesti letech byl vyměněn do Tampy, se kterou dvakrát zvítězil ve Stanley Cupu. Poslední tři roky strávil v NYR.

- Reklama -

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -