- Reklama -

Skandál! Hráči Panthers se uvolňovali u striptýzu

- Reklama -

Florida měl v pondělí nůž na krku za stavu série druhého kola play-off 0:3 na zápasy. Ani to však údajně některým hráčům nezabránilo v tom, aby svou koncentraci od hokeje odklonili během nočních hodin.

Pat Donovan a Aaron Jacobson z floridského rádia 95,3 WDAE s odvoláním na své zdroje informovali, že několik hráčů Panthers bylo v noci z neděle na pondělí viděno, jako mělo do třetí hodiny ráno zábavu ve striptizovém klubu.

Oba se shodli, že nejhorší na tom všem bylo to, že Floridu čekal nejen zápas o přežití, ale i druhé utkání za dva dny. Panthers nakonec prohráli 0:2 a celou sérii 0:4.

Hlavní trenér Andrew Brunette tyto informace popřel a novinářům vzkázal, aby si ověřili své zdroje. Informace však následně začaly potvrzovat i jiné mediální osobnosti z Floridy, včetně Andyho Slatera ze stanice Fox Sports.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -