- Reklama -

Smith-Pelly je opět pozadu. Capitals váhají s jeho zapojením

- Reklama -

Washingtonský útočník Devante Smith-Pelly se letos stále neobjevil ani v jednom přípravném utkání, přestože jej netrápí žádné zranění. V úterý důvody osvětlila Isabelle Khurshudyanová z deníku Washington Post.
Šestadvacetiletý Kanaďan, který v létě podepsal s Capitals nový roční kontrakt na jeden milión (čtěte ZDE), nedokázal naplnit minimální standardy kondiční připravenosti. Novinářka to tvrdí s odvoláním na zdroje z blízkosti mančaftu.
Hlavní kouč Todd Reirden informaci nevyvrátil.
„Stále se snaží dostat na úroveň z minulého roku a pokud se mu to nepodaří, tak jeho účast v zápasech nikomu neprospěje,“ cituje Khurshudyanová Reirdenova slova.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Útočník Capitals se opřel do Trumpa: Je to rasista, nenavštívím ho
Zda se Smith-Pelly zapojí do úvodního duelu sezóny, který je naplánovaný na 3. října, není v tuto chvíli zřejmé.
Bývalý forvard Anaheimu, Montrealu a New Jersey měl potíže s formou již v minulosti. Během působení v organizaci Canadiens jej například veřejně kritizoval trenér Michel Therrien.
Titulní foto: Icon Sportswire

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -