- Reklama -

Sněhová bouře zasáhla do programu NHL, Ovečkin zůstává v klidu

- Reklama -

Kvůli pokračující sněhové bouři Jonas, která si na východním pobřeží USA vyžádala už nejméně 19 životů, zrušila NHL další dva zápasy. Vedení soutěže se rozhodlo odložit sobotní duel NY Islanders s Philadlephií i nedělní zápas mezi Washingtonem a Pittsburghem.
Ze stejného důvodu bylo odloženo už páteční utkání mezi Washingtonem a Anaheimem.


Mezi nejvíce postiženými místy je hlavní město Washington a státy Tennessee, Pensylvánie, Maryland a Severní Karolína. Z výčtu je patrné, že desítky centimetrů sněhu mají napadnout i v oblastech, kde jsou sněhové přívaly spíše vzácností.
Tuhá zima ale rozhodně nerozhází ruského útočníka ve službách Capitals Alexe Ovečkina. Novinářům, kteří jej v sobotu zastihli na čerpací stanici se svěřil, že mu tohle počasí nikterak nevadí. „Jsme z Ruska“ vysvětlil moskevský rodák.


Titulní foto: Bill Benzon / flickr.com
 

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -