- Reklama -

Šok: Stars vyhodili hlavního kouče

- Reklama -

Dallas propustil hlavního trenéra Jima Montgomeryho, jehož místo prozatímně zaujme asistent Rick Bowness. Důvodem k ráznému kroku je podle klubu koučovo nevhodné chování.
„Dallas Stars očekávají od všech svých zaměstnanců, aby se chovali čestně a projevovali při práci a reprezentování naší organizace profesionální chování,“ uvedl ve stanovisku generální manažer Jim Nill.  „Toto rozhodnutí jsme udělali za neprofesionální chování, které není v souladu s našimi hodnotami a tím, v co Stars a NHL věří.“

Dárek snů: Ilustrovaná bible NHL

Nill během tiskové konference řekl, že byl o víkendu seznámen s důkazy o neprofesionalismu, k němuž mělo dojít minulý týden. Taktéž dodal, že incident nesouvisí s žádným současným či minulým hráčem týmu.


Dallas se nachází s bilancí 17-11-3 na pozici zaručující postup do play-off, přestože nezažil zrovna ideální start.
50letý Montgomery byl ve svém druhém ročníku na lavičce Stars. Před příchodem do Texasu působil jako kouč Denver University, kde zažil i mistrovský rok.
V této sezóně se stal třetím vyhozeným šéfem střídačky, když následoval Mikea Babcocka a Johna Hynese. V listopadu pak na své místo sám rezignoval Bill Peters.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -