- Reklama -

Špatná zpráva. Kučerov vyřadil Sobotku na delší dobu

- Reklama -

Útočník Vladimír Sobotka bude chybět Buffalu minimálně jeden měsíc. Důvodem je zranění, které utrpěl v zápase Global Series proti Tampě Bay po bodyčeku Nikity Kučerova.
Incident si připomeňte ZDE.Trenér Sabres Ralph Krueger ve středu uvedl, že Sobotku trápí problémy v dolní části těla.
32letý rodák z Třebíče naskočil v tomto ročníku do 16 duelů, v nichž si připsal gól a asistenci. V sestavě ho nahradí Curtis Lazar, kterého Buffalo povolalo z farmy v AHL.
Na týmové marodce se nachází také útočník Marcus Johansson, jehož trápí nespecifikované zranění posuzující se na denní bázi.
Do tréninkového procesu se naopak vrací obránci Zach Bogosian (letní operace beder) a Marcus Scandella (zranění z 24. října). Do zápasů se ale zatím nevrátí.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -