- Reklama -

Spor v kabině Rangers! DeAngelo se ocitl na waiver listině

- Reklama -

Obránce Rangers Tony DeAngelo byl v neděli umístěn na waiver listinu nechráněných hráčů.

25letý Američan odehrál v této sezóně, pro kterou podepsal dvouletou smlouvu s roční hodnotou 4,8 mil. dolarů, šest zápasů se ziskem asistence a šesti minusových bodů.

Podle novináře Davida Shapira se jej Rangers snažili už nějaký čas vyměnit, ale nedokázali najít obchodního partnera. Problémem mělo být DeAngelovo jednání mimo led. Hovoří se o jeho konfliktu s brankářem Alexandarem Georgievem.

Tři zdroje potvrdili portálu The Athletic, že mezi DeAngelem a Georgievem došlo k potyčce při odchodu do šaten po prohraném zápase s Penguins. Některé zdroje dokonce uvádějí, že měl gólmana vyprovokovat k bitce.

- Reklama -

Rangers údajně nebyli spokojeni ani s tím, jak se DeAngelo choval k mladému obránci K’Andremu Millerovi.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -