- Reklama -

Stamkos dělá pokroky k návratu

- Reklama -

Hvězdný forvard Tampy Bay Steven Stamkos dělá pokroky v zotavování ze zranění dolní části těla, které utrpěl během dobrovolné druhé fáze návratu NHL do akce. Kapitán Bolts už v pátek bruslil s členy první přesilovkové formace.
„Přibližuje se návratu. Máme tu ještě pár dní tréninků pro sebe a já doufám, že ho začneme zapojovat do většího počtu cvičení s týmem,“ uvedl hlavní kouč Jon Cooper.

HIT LÉTA: Plážové osušky NHL za výprodejové ceny!

30letý Kanaďan vynechal prvních pět dní tréninkového kempu. V pondělí a úterý bruslil individuálně a pokračoval v tom i v pátek, kdy se k němu později připojili Nikita Kučerov, Brayden Point, Alex Killorn a Victor Hedman.
Stamkos podstoupil 2. března operaci břišního svalstva a vynechal před přerušením ročníku pět duelů.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -