- Reklama -

Stamkose už ve finále neuvidíme

- Reklama -

Hvězdný útočník Tampy Bay Steven Stamkos už do průběhu letošního finále nezasáhne. Informaci sdělil médiím kouč Jon Cooper.
„V sérii skončil. Doufáme, že nejblíže jej uvidíme na ledě během předávání trofeje,“ uvedl Cooper, jehož mužstvo vede v sérii 3:2 na zápasy.
Stamkos zasáhl na tři minuty do utkání číslo tři, v němž skóroval. Jednalo se o jeho první utkání od 25. února poté, co podstoupil operaci břišního svalstva. V tréninkovém kempu pak utrpěl zranění dolní části těla.
„Udělal všechno pro to, aby se vrátil, ale bohužel už nemohl,“ poznamenal Cooper. „Abych byl upřímný, nepočítali jsme, že si v letošním play-off zahraje…“

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -