- Reklama -

Stars věří, že Seguin stihne přípravný kemp

- Reklama -

Dobrá zpráva pro všechny příznivce kanadského hokejisty Tylera Seguina. Forvard Dallasu Stars, jenž se zotavuje z operace ramena, je na tom výrazně lépe než před měsícem. V krátkém vyjádření pro oficiální web NHL o tom informoval generální manažer Stars Jim Nill.


Sledujte NHLnews také na Facebooku a Twitteru.


„Všechno pokračuje velmi dobře,“ řekl Nill. „Ruku už nemá zavěšenou na šátku a řekl bych, že po třech nebo čtyřech týdnech bude moci už začít s tréninkem. Očekáváme, že do začátku přípravného kempu bude v pořádku,“ doplnil devětapadesátiletý rodák z Hanna.
Po skončení sezóny si pětadvacetiletý Seguin stěžoval na bolesti v pravém rameni a podrobná vyšetření prokázala poškození vazivově chrupavčitého lemu okolo kloubní jamky. Operace proběhla 26. dubna, dobu rekonvalescence odhadli lékaři na čtyři měsíce.
„Rekonvalescence probíhá podle plánů. Nejsou tam žádné komplikace a celkově z toho mám velmi dobrý pocit,“ uvedl Seguin v rozhovoru pro list Dallas Morning News.
Rodák z Bramptonu byl v letošní sezóně nejproduktivnějším hráčem Dallasu. V 82 utkáních nasbíral 72 bodů za 26 branek a 46 přihrávek.

Foto/Photo by: Bridget Samuels

- Reklama -
Martin Hrubý
Narozen v roce 1971. NHL sleduji od začátku 80. let, redaktorem od roku 2000. Spoluzakladatel webového serveru NHL.cz. Největší hokejový zážitek - návštěva zápasů NHL, v nichž nastoupilo dohromady osm členů slavné dynastie Edmontonu Oilers z osmdesátých let minulého století včetně Waynea Gretzkyho, Granta Fuhra, Glenna Andersona nebo Craiga MacTavishe, jenž jako vůbec poslední hráč v historii NHL hrál bez helmy.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -