- Reklama -

Start NHL je v ohrožení

- Reklama -

Start NHL 1.ledna je v ohrožení. Alespoň si to myslí novinář Bruce Garrioch z deníku Ottawa Sun, podle kterého NHL a hráčská asociace NHLPA stále hledají společnou řeč nad ekonomickými aspekty, jež by vyhovovaly oběma stranám.

Zástupce komisionáře Bill Daly před dvěma týdny prohlásil, že zdárně pracují na dohodě, avšak situace mezitím nabrala špatný směr. Vedení soutěže totiž požádalo hráče o další uskromnění.

Garrioch tvrdí, že NHL skutečně chce začít sezónu na začátku ledna. Aby se to mohlo naplnit, je možné, že vyškrtne z harmonogramu týden tréninkových kempů navíc pro sedm týmů, které se v létě nezapojily do dohrávky.

Pokud se strany dohodnou, že sedmička týmů nebude potřebovat tento týden navíc, stále by mohla základní část odstartovat 1. ledna. Realistické to ale bude, pokud se NHL dohodne s hráči před 30. listopadem.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -