- Reklama -

Stempniak ukončil kariéru

- Reklama -

Lee Stempniak oznámil odchod z hokejových kluzišť. Zkušený útočník se rozhodl po 13 sezónách v NHL, během nichž oblékal trikoty deseti týmů, ukončit hráčskou kariéru.
Dveře do slavné ligy mu otevřelo St. Louis, které jej v roce 2003 draftovalo z celkového 148. místa. Mimo organizaci Blues působil také u Maple Leafs, Coyotes, Flames, Penguins, Rangers, Jets, Devils, Hurricanes a Bruins.


V Bostonu strávil svůj poslední ročník. Za první tým ale naskočil pouze do dvou bezbodových duelů, když větší část sezóny odehrál na farmě v AHL.
36letý rodák z New Yorku má na svém kontě v NHL dohromady 911 utkání, v nichž nasbíral 469 bodů za 203 gólů a 266 asistencí.
„Jsem poctěný a beru jako privilegium, že jsem hrál v NHL 13 let. Jsem také extrémně vděčný, že jsem si každý den své kariéry prožíval svůj sen,“ rozloučil se Stempniak s fanoušky.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -