- Reklama -

Stojí před Dallasem velký trejd?

- Reklama -

Matthew DeFranks z deníku Dallas Morning News tvrdí, že mladý brankář Jake Oettinger dává Stars důvody k tomu, aby se uchýlili k výměně některého ze zkušenějších gólmanů.

Oettinger opět dostal šanci v prvním týmu a svými výkony zastínil Antona Chudobina. Zanedlouho by se měl ze zranění vrátit do akce Braden Holtby, přičemž budoucnost Bena Bishopa zůstává nejasná.

Stars mají jednoduše příliš mnoho brankářů, což není žádnou novinkou.

„Stars mají v aktivní sestavě tři gólmany, jelikož Holtby nebyl zapsán na listinu zraněných hráčů. Kvůli tomu nemají dostatek místa pod platovým stropem, aby povolali nějakého forvarda anebo obránce,“ poznamenal De Franks.

- Reklama -

„Dallas by mohl vyměnit Holtbyho anebo Chudobina,“ míní žurnalista.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -