- Reklama -

Tampa se bude muset obejít bez Hedmana i Paláta

- Reklama -

Fanshop týmu
Hvězdný bek Tampy Victor Hedman bude svému týmu vinou zranění v horní části těla přibližně jeden týden chybět. Sedmadvacetiletý Švéd se zranil ve druhé třetině pátečního duelu s Vegas, ve kterém jej počastoval hitem Ryan Reaves.
Na záběry zachycující střet se podívejte ZDE.
Lightning informovali, že nejbližší kontrolu absolvuje Hedman za týden. Do té doby zaplní volné místo v sestavě Cameron Gaunce ze záložního celku v Syracuse.

V zápase proti Golden Knights se zranil i český útočník Ondřej Palát, kterého v závěrečném dějství trefil při blokování střely puk do dolní části těla. Stav sedmadvacetiletého rodáka z Frýdku-Místku se bude posuzovat na denní bázi.
Hedman odehrál v této sezóně devět utkání, v nichž si připsal dva góly a stejný počet asistencí. Palát naskočil do stejného počtu soubojů a nasbíral pět přihrávek.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -