- Reklama -

Tampě se zranil Kučerov

- Reklama -

Hvězdný forvard Tampy Bay Nikita Kučerov utrpěl v úterním duelu s Pittsburghem zranění dolní části těla a z utkání předčasně odstoupil.
26letý Rus, který loni získal Hart i Art Ross Trophy, se zranil při souboji o puk s obráncem Pens Jackem Johnsonem. Bližší informace o jeho stavu klub poskytne v průběhu středy.
Fanda NHL


Kučerov naskočil v tomto ročníku do 56 zápasů, v nichž nasbíral 70 bodů. Proti Penguins si navíc asistencí prodloužil bodovou šňůru na 12 střetnutí.
Spolu s ním nedohrál klání ani Anthony Cirelli, který se také potýká se zraněním dolní části těla. 22letý Kanaďan má na svém kontě v aktuální sezóně 39 bodů, které nasbíral v 56 duelech.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -