Taylor Hall v úžasných výkonech nepolevuje ani během play-off

Každý si umí představit, jak se útočník New Jersey Devils Taylor Hall musel těšit na svoji první účast v play-off. Vede si během ní opravdu znamenitě.
V prvním utkání hraném minulý týden zaznamenal kanadský útočník dva body. Během pondělního utkání proti Tampě, které Ďáblové potřebovali nutně vyhrát, předvedl kandidát na Hart Trophy další skvělé představení.
Během zhruba 22 minut nasbíral tři body. Vstřelil první gól utkání a asistoval na vyrovnávací trefu, která padla ve třetí třetině z přesilovky a srovnala stav utkání na 2:2. O něco později pak asistoval u vítězného gólu. Devils ono utkání ovládli výsledkem 5:2.
V sérii však stále vede Tampa Bay 2:1.

Hall má za sebou velmi vydařenou úvodní část, během které získal 93 bodů v 76 zápasech a nezdá se, že by měl v plánu zpomalit během play-off.