- Reklama -

Těžká rána pro Wild. Na dlouhý čas přijdou o svou oporu

- Reklama -

Fanshop týmu
Minnesota se bude muset na delší dobu obejít bez Matta Dumby. Klíčový obránce podstoupí příští týden operaci zranění horní části těla.
Čtyřiadvacetiletý Kanaďan opustil sobotní duel s Calgary krátce po bitce s útočníkem Matthewem Tkachukem. Zda má jeho absence co do činění s pěstní potyčkou však vedení klubu neuvedlo.Předpokládaný čas Dumbova návratu je v tuto chvíli nejasný. Podle zdroje Michaela Russoa z portálu The Athletic může být v ohrožení i celá sezóna.

Rodák z Reginy odehrál v tomto ročníku 32 zápasů, v nichž nastřádal 12 gólů a 10 asistencí. Z beků je v Minnesotě produktivnější jen Ryan Suter.

Wild se aktuálně nacházejí po sérii proher na 11. místě Západní konference (kompletní tabulka ZDE).
Titulní foto: Icon Sportswire

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -