- Reklama -

Těžká ztráta pro Yotes. Zranil se jim Kuemper

- Reklama -

Gólman Arizony Darcy Kuemper utrpěl ve čtvrtečním zápase proti Minnesotě zranění dolní části těla a svému týmu může chybět až v řádu týdnů.
Jednička Coyotes si v 57. minutě náhle lehla na led a s bolestivou grimasou na něm notnou chvíli ležela, než k bráně přispěchal týmový lékař.

Buď IN. Tuhle značku doporučuje PASTA!


29letý Kanaďan, který zažívá „Vezina-fazónu“, se řadí s počtem výher (15), úspěšností zákroků (92,9%) a průměrem inkasovaných branek (2,17) mezi pětici nejlepších brankářů v lize.
Ve zmíněném duelu s Wild však zažil jedno ze svých nejhorších vystoupení, když z 32 střel sedmkrát inkasoval.
Jeho roli by měl prozatímně převzít Antti Raanta (úspěšnosti 91,9%, průměr 2,72 gólu na zápas), jemuž bude krýt záda Adin Hill povolaný z AHL.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -