- Reklama -

Tohle jádro nás dovede ke Stanley Cupu, tvrdí Benning

- Reklama -

Generální manažer Canucks Jim Benning si je jistý tím, že skupina mladých klubových hvězd dotáhne tým až k zisku Stanley Cupu. Prvně si je ale musí upsat.

Elias Pettersson, Quinn Hughes a Thatcher Demko se mohou po příští sezóně stát chráněnými mladými hráči.

„Jsou pro naši franšízu skutečně důležití,“ cituje Benningova slova Pete Jensen z oficiálních ligových stránek. „Budou součástí jádra, díky němuž vyhrajeme Pohár. Jsme nadšení, že je máme.“

Všichni tři hráči jsou připraveni podepsat prodloužení smlouvy. Benning již dříve uvedl, že v listopadu klub započal vyjednávání s Petterssonem.

- Reklama -

Canucks mají za sebou nejúspěšnější ročník za poslední dekádu, kdy vyhráli kolo play-off poprvé od roku 2011. Vyřadili je až Golden Knights ve druhém kole v sedmi zápasech.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -