- Reklama -

Toronto má nového generálního manažera

- Reklama -

Toronto ve středu oznámilo, že se jeho novým generálním manažerem stává Brad Treliving, ještě donedávna GM Calgary Flames.

Treliving se rozloučil s Flames v dubnu po devíti sezónách v pozici generálního manažera. Klub se nedostal do play-off, kamenem úrazu se mu měl ale stát jeho vztah s trenérem Darrylem Sutterem.

Maple Leafs hledali nového GM poté, co vyhodili Kylea Dubase. Toronto se v této sezóně těšilo z postupu do druhého kola play-off poprvé od roku 2004.

„Brad s sebou přináší bohaté vědomosti z let jeho zkušeností. Během svého působení v NHL si vysloužil ohromný respekt od svých kolegů a vybudoval si excelentní vztahy na všech úrovních v rámci našeho sportu,“ uvedl prezident Leafs Brendan Shanahan.

- Reklama -
Daniel Reichel
Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -