Toronto se snaží zbavit mladého forvarda

Přidal  Daniel Reichel   do  ,      20. 10. 2019 11:12     Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Toronto se snaží zbavit mladého forvarda  

Maple Leafs údajně pracují na vytrejdování forvarda Nica Petana. Informaci přinesl Elliotte Friedman ze stanice Sportsnet.

S blížícími se návraty obránce Travise Dermotta a útočníka Zacha Hymana z listiny zraněných hráčů si potřebuje klub zajistit dostatek místa pod platovým stropem.Petan naskočil v tomto ročníku do tří duelů, v nichž zaznamenal jednu asistenci.

Toronto získalo 24letého Kanaďana v únoru z Winnipegu v rámci trejdu s Pärem Lindholmem. V březnu pak s levým křídelníkem podepsalo dvouletý kontrakt na 1,55 mil. dolarů.

Rodák z Britské Kolumbie má na svém kontě v NHL 116 utkání s bilancí šesti branek a 25 bodů.

Štítky

Autor  

Takřka revoluční dítě. Hokej sleduji od MS v Petrohradě, který byl předzvěstí legendárního pokřiku „Vítej, zlatý hattricku“. NHL mi učarovala svým důrazem na tradice, krásnými dresy a ledem, který nepřipomíná jeden velký reklamní banner. Jsem milovníkem hobitů, elfů, čarodějů a vůbec celé Středozemě, příležitostným běžcem a posluchačem kvalitní soundtrackové hudby. Své připomínky můžete psát na daniel.reichel@nhlnews.cz.