- Reklama -

V St. Louis přestávají mít trpělivost s Binningtonem. Zkusí ho vyměnit?

- Reklama -

St. Louis Blues mají rozpačitý vstup do sezóny. Po čtvrtině soutěže se pohybují za hranou postupu do play-off. Rozporuplné výkony jedné z hvězd senzační jízdy za Stanley Cupem v roce 2019 Jordana Binningtona ho mohou stát místo.

O svém brankáři naštvaně mluvil trenér Craig Berube po zápase s Rangers. V něm Binnington pustil za svá záda šest puků, po utkání měl úspěšnost zákroků 75 %.

Devětadvacetiletý gólman ze začátku ročníku nezáří, navíc na sebe upozorňuje i nehokejovými věcmi, kterými se snaží rozhodit soupeře. V zápase s Penguins mu jeho úlet, kdy atakoval Jasona Zuckera, vynesl deseti minutový osobní trest.

- Reklama -

„Musí s tím přestat. Ničemu to nepomáhá. Ať se soustředí na to, aby zastavil puk,” nasupeně hodnotil kouč Berube svého brankáře.

Binnington má podepsanou smlouvu na šest milionů dolarů ročně, platí mu až do konce ročníku 2026/2027. Součástí kontraktu je klauzule o nevyměnitelnosti. St. Louis by však mohli zkusit Binningtona požádat o její uvolnění. Zkusí Blues zpeněžit svého brankáře na hráčském trhu?

- Reklama -

Související

- Reklama -

Poslední

- Reklama -

Neuniklo vám?

- Reklama -